Uzdot jautājumu
ID:64
BES

BES Frizzaway Fluid izlīdzinošs termoaizsargājošs fluīds plāniem un normāliem matiem, 125ml

EAN:8012689320050
Kods:10001459
Atlikums:2
21.00

*preces attēlam var būt informatīva nozīme.

Produkta apraksts
Produkta apraksts

Fluid Nr. 5 ir paredzēts vieglai un ātrai smalko un normālo matu sakārtošanai, kemmēšanas atvieglošanai, mīkstināšanai un dabiska spīduma piešķiršanai. To lieto katrai šķipsnai visā matu garumā gan uz sausiem, gan uz mitriem matiem. Aizsargā matus karstās veidošanas laikā, kā arī no ārējā mitruma. Mitrumizturīgs fluīds ar izlīdzināšanas, termiskās aizsardzības efektu, noņem statisko elektrību no matiem.

Aktīvās sastāvdaļas: sabalansēta jaunās paaudzes šķidro silikonu kombinācija pilnībā novērš matu viļņošanos un noņem statisko efektu.

Neitrāla ļoti svaiga kosmētiskā smarža.

Lietošana: Šis spīdums taisnošanai tiek izmantots uz mitriem matiem pēc mazgāšanas tieši pirms veidošanas. Paberziet pareizo līdzekļa daudzumu starp plaukstām un uzmanīgi “noslaukiet” tās gar matiem, nepalaižot garām nevienu šķipsnu. Paredzēts ātrai un kvalitatīvai matu iztaisnošanai, termiskai aizsardzībai un ievērojamam matu ķemmēšanas atvieglojumam. Vislabākais termoaizsardzības līdzeklis, ja izmantojat instrumentus ar tiešu sildīšanu (piem., matu žāvētājus, dažādas lokšķēres, knaibles, taisnotājus utt.).

Grozs ir tukš