Uzdot jautājumu
ID:195
Selective Professional

SELECTIVE Mildadditive modifikators krāsošanai, 6ml

EAN:8027483689609
Kods:78000013
Atlikums:0

Prece izpārdota. Lai to pasūtītu, sazinies ar mums. Preces piegādes laiks uz noliktavu no 2 līdz 12 dienām, atkarībā no zīmola.

1.09

*preces attēlam var būt informatīva nozīme.

Produkta apraksts
Produkta apraksts

Modifikators demipermanentai krāsošanai. Speciāls oksidējošs piejaukums, lai lietotu kopā ar krēm-krāsu mildcolour un attīstītāju mildrevealer. Izpilda matu krāsošanas procedūru tonis tonī, piešķir spīdīgu un intensīvu krāsu. Augļu skābju klātbūtne formulā notur nepieciešamo Ph līmeni. Maisījums mildcolour un mildrevealer optimizē oksidēšanās procesu un krāsu pigmentu veidošanos, lai sasniegtu krāsošanu tonis tonī. Satur nejonu emulģējošu un kondicionējošu aģentu ar zemu iedarbību uz apkārtējo vidi, kas atvieglo matu ķemmēšanu un noņem statisko elektrību. Satur arī fitīnskābi – dabas antioksidants, kas iegūts no rīsu klijām, veic mitrinošu iedarbību. Satur kviešu proteīnus, argana eļļu un alvejas sulu, kas stiprina kosmētisko iedarbību mildcolour un nodrošina lielisku krāsošanu ar maksimāli saudzīgu iedarbību uz matiem.

Lietošana: Sajaucot mildcolour un mildrevealer iegūst maksimālu konsistenci, viegli sajaucama un ieklājama, nodrošina labu kopšanu. Sajauciet 1 daļu mildcolour + 2 daļas  mildrevealer + mild additive līdz iegūsiet viendabīgu masu.

Brīdinājums: Izvairieties no iekļūšanas acīs. Ja iekļūst acīs, nekavējoties nomazgājiet ar ūdeni. Izmantojiet aizsargājošos cimdus. Glabāt bērniem nepieejamā, vēsā un tumšā vietā. Profesionālai lietošanai.

Grozs ir tukš