Uzdot jautājumu
ID:5241
Trinity Hair Care

TRINITY KALEID Purpura Spinel tonējoša maska, 75ml

EAN:7640153994301
Kods:10005850
Atlikums:0

Prece izpārdota. Lai to pasūtītu, sazinies ar mums. Preces piegādes laiks uz noliktavu no 2 līdz 12 dienām, atkarībā no zīmola.

Dotā prece ir pieejama tikai klientiem ar Profesionāļa statusu.
Sazinieties ar mums, lai pieteiktos Profesionāļa statusam.
Ar cieņu,
Cosmoprof komanda
0.00

*preces attēlam var būt informatīva nozīme.

Produkta apraksts
Produkta apraksts

Tiešās iedarbības pigments matiem ar biolaminēšanas efektu. Grezni un moderni toņi bez negatīvās ietekmes uz matiem - ir realitāte! Krāsaina laminēšana Kaleid - tas ir gatavs sastāvs, kas tiek uzklāts uz matiem un apvelk katru matu ar plēvi. Tas baro, nodrošina krāsas intensitāti un katra mata aizsardzību. Noderīgas vielas iekļūst dziļi matā, barojot to no iekšpuses un saglabājot mitrumu. Mati iegūst papildus apjomu, burvīgu spīdumu, skaistu spilgtu toni un aizsardzību no putekļainā pilsētas gaisa, saļā jūras vai hlora ūdens, kā arī termoaizsardzību veidošanas laikā.

1. Krāsošana + 100% matu galvas ādas aizsardzība

2. Barojošu vielu dziļa iekļūšana un to noslēgšana mata iekšā

3. Spilgta krāsa + apjoms + veselīgu matu brīnišķīgs spīdums

4. Nepārspējamā aizsardzība no agresīvās ārējās ietekmes

5. Satur pantenolu, kviešu proteīnus, keratīnu, sojas olbaltumvielas.

Lietošana: izmazgājiet matus ar šampūnu un nosūsiniet ar dvieli. Lietojot cimdus, ieklājiet krāsu no saknēm līdz matu galiem. Izķemmējiet ar matu suku. Izturēšanas laiks 15-30 min, atkarībā no vēlamā rezultāta. Pēc tam kartīgi nomazgājiet krāsu no matiem ar TRINITY Colour Gloss Shampoo. Atkarībā no matu stāvokļa, tonis saglabājas no 3 līdz 30 mazgāšanas reizēm. Spilgtākam efektam ir rekomendēts, pirms krāsošanas ar Kaleid krāsām, izbalināt matus, izmantojot Oxiblonde produktu sēriju.

Grozs ir tukš