Uzdot jautājumu
ID:5225
Trinity Hair Care

TRINITY TRINIPLEXX 3 Home Kit komplekts: barojošs un mitrinošs šampūns un kondicionieris 2x100ml

EAN:7640153993878
Kods:10005831
Atlikums:5
Dotā prece ir pieejama tikai klientiem ar Profesionāļa statusu.
Sazinieties ar mums, lai pieteiktos Profesionāļa statusam.
Ar cieņu,
Cosmoprof komanda
0.00

*preces attēlam var būt informatīva nozīme.

Produkta apraksts
Produkta apraksts

Revolūcija salonu servisā – TRINIPLEXX

Arī tad, ja tiek izmantots saudzīgs krāsas sastāvs, ķīmiskais process vienmēr sabojā matus: tas izjauc iekšējās saites, tāpēc mati zaudē elastīgumu, kļūst sausi, lūstoši un galu galā arī vāji.

Shampoo 3.1 Barojošais un nostiprinošais šampūns no matu atjaunošanas trīs fāžu sistēmas. Barojošs un nostiprinošs šampūns matiem, kas tikuši apstrādāti ar Fluid 1 TRINIPLEXX fluīdu. Tas saudzīgi attīra matus, nesatur sulfātus, sāļus un parabēnus, piešķir matiem mirdzošu spīdumu un saglabā rezultātu, kas tika panākts, izmantojot Fluid 1 TRINIPLEXX fluīdu. Šampūns ir piemērots bojātu, ļoti bojātu, trauslu, lūstošu, matu pēc ķīmiskās iedarbības atjaunošanai. Šampūns atjauno dzīvīgo spēku, piešķir koptu izskatu, mati izskatās gludāki un blīvāki.

Lietošana: vienmēr mazgāt matus divas reizes. Iemasēt nelielu daudzumu slapjos matos. Kārtīgi saputot un pēc tam rūpīgi izskalot.

CONDITIONER 3.2 Barojošais un mitrinošais kondicionieris ir izstrādāts matu kopšanai pēc atjaunošanas procedūras, izmantojot Fluid 1 TRINIPLEXX fluīdu. Kondicionieris efektīvi baro un mitrina matus, novērš sausumu un kavē matu atūdeņošanos, piešķir mirdzošu spīdumu un saglabā rezultātu, kas tika panākts, izmantojot Fluid 1 TRINIPLEXX fluīdu. Atjauno matu spīdumu un mirdzumu, ievērojami atvieglo ķemmēšanu.

■ Uztur rezultātu pēc 1. fāzes Fluid 1 un 2. fāzes Mask 2 izmantošanas mājas apstākļos

■ Pilnvērtīga kopšana, nepadarot matus smagus

■ Bojātu matu barošana, mitrināšana un stiprināšana

■ Gludums un mirdzošs spīdums + pakļāvīgu matu vieglums

Lietošana: līdzekli iemasēt iepriekš izmazgātos un nosusinātos matos. Atstāt un ļaut iedarboties 1-3 min. Izskalot.

Grozs ir tukš