-25%
Uzdot jautājumu
ID:5279
Wella Professional

WELLA Create Never Seen Green tonējoša krāsa, 60ml

EAN:8005610603278
Kods:10005886
Atlikums:0

Prece izpārdota. Lai to pasūtītu, sazinies ar mums. Preces piegādes laiks uz noliktavu no 2 līdz 12 dienām, atkarībā no zīmola.

13.46 €10.10
Ietaupījums3.36 €

*preces attēlam var būt informatīva nozīme.

Produkta apraksts
Produkta apraksts

Color Fresh Create tās ir neierobežoti radošas krāsas iespējas. Pilna semi-permanenta izteiksmīgu krāsu palete. 12 īpaši izstrādāti tīri, mirdzoši toņi un 1 tīrais tonis. Sasvstarpēji jaucami toņi, skaisti pasteļtoņi un ekskluzīvi krāsošanas rezultāti. Krāsas pakāpeniska izbalēšana tonis tonī un noturība līdz pat 20 mazgāšanas reizēm.

Lietošana:

Sagatavošana - sagatavojiet vēlamo krāsas daudzumu krāsas trauciņā. Aktivizētājs nav vajadzīgs! Toņus var savstarpēji sajaukt.

Tieša uzklašana - Uzklajiet tieši uz dabiski gaiši blondiem, sirmiem vai iepriekš balinātiem matiem. Valkājiet cimdus un izvairieties no uzklāšanas uz ādas. Intensīvi toņi var nokrāsot ādu.

Iedarbības laiks - iedrabības laiks ir 20 min. Pasteļtoņu veidošanai un maigākiem toņiem iedarbības laiks ir 5-10 min. Lai iegūtu lielāku krāsas mirdzumu un intensitāti, izturēšanas laiku var pagarināt līdz maksimāli 30 min.

Noskalošana - rūpīgi noskalo krāsu līdz no matiem tek tīrs ūdens. Lai saglabātu optimālu krāsas rezultātu, pēc matu krāsošanas matus nemazgāt.

Noturība - krāsa izbalē tonis tonī un saglabājas līdz 20 mazgāšanas reizēm (atkarībā no izmantotā krāsas toņa un matu stāvokļa).

Pārklajums - krāsa nepārklāj sirmus matus, tīrs tonis.

Grozs ir tukš